Streç tavan ve alçıpan için seçiminiz

Bizim hakkımızda

 

Biz esas olarak farkli varyantlarda gergi tavan calismalari yapiyoruz, buna ek olarak da alcipan islerinde uzman kadromuz ile siz degerli müsterilerimizin hayallerini gerceklestiriyoruz. Kendinizi ikna etmenin en iyi yolu, calismalarimiz hakkinda fikir sahibi olmak ve olasi sorulari netlestirmek icin bizimle iletisime gecmektir.

Iletisiminizi bekliyoruz.

izlenimler

Projelerimizin bazı resimleri

Mehr Bilder

Was ist Trockenbau

Trockenbaumonteur - Ausbildung - Beruf

Trockenausbau

Schritt für Schritt erklärt (Version 2010)

Spanndecke

Lichtdecke / Zimmerdecke renovieren / bedruckte Spanndecke

Spanndecke indirekte Beleuchtung

Led Lichtleiste LED Stripes LED Spots

projeler

Koc Kebap

Burada iki streç tavana izin verildi. Tavanın kendisi ve duvarda bir kez. Her ikisinde de aydınlatma sağlanmıştır. Duvarımızda müşterimiz "Eski İstanbul" için karar verdi. Tavanda güzel bir ilkbahar / yaz teması seçildi.

Çalışmamızla ilgili bir fikir edinmek isteyen herkes yanlarına düşüp ziyaret edebilir.

Koc Kebap
Schulstraße 57, 2603 Felixdorf

Mescid'i aksa

Bu camide LED aydınlatma da dahil olmak üzere altı adet gergin tavana monte edilmiştir. Bayanlar alanında iki parça (giriş alanı ve temizlik odası / Abdesthane) WC çiçek / su damlalarında - motif Erkekler alanında dört adet (üst kat / dua odası) İlgili resimler müşterinin atmosferine göre seçilmiştir.

Mescid'i aksa
Herziggasse 9, Wien

Bajramoski

Bu inşaat şirketi (plaka ve kiremit döşeme) 2 in 1 streç tavan monte. Yine bir LED aydınlatma kullanıldı. Burada, genel bir resim oluşturmak için tavandan tavana uzanan tavan motifini birleştirdik.

Bajramoski
Ferkorngasse 16/2/201, 1100 Wien

Hukka (PlayLounge before)

Bu dükkanda streç tavanlar ve alçıpan Rigibs kaplamalarını yapabildik. Havalandırmanın ve diğer alanların kaplanması bu nedenle profesyonel olarak revize edildi.

LED aydınlatma dahil iki monte edilmiş gergin tavan ile, müşterinin isteğine cevap verdik ve ilgili motifleri seçtik. Ayrıca, müşterimizin logosuna sahip daha küçük bir streç tavan (LED aydınlatma dahil) vardır.

Hukka
Einsiedlerplatz 10, Wien 1050

İlgileniyor musunuz, sorularınız mı var?

Bize yazabilirsin.

ŞİMDİ BİZE ULAŞIN